online randevu tedavi ücretleri

Ankara Varis Tedavi Merkezleri

Ankara Varis Tedavi

Türkiyede bir ilke imza atan Idea klinik varis tedavi merkezi hiç bir ameliyat yada operasyona gerek kalmadan tüm mevcut varislerinizden ömür boyu tekrarlamamak üzere ameliyatsız tedavi hizmetleri sunuyor. Merkezi istanbulda bulunmakta olup ilk şubesini Adana ilimizde açmış bulunuyoruz. Devamında İstanbul’da 2 klinik daha açan Idea Klinik Türkiye’de bir ilke imza atarak Varis tedavisinde SSK, Bağkur, Memur ve memur emeklileri içinde ücretsiz muayene dönemini başlatmıştır. SGK imkanı olan tüm hastalara ücretsiz varis muayenesi yanısıra tedavi ücretlerinde %50 indirim yapılmaktadır.

Idea Klinik Ankara

Ankara Ameliyatsız Varis Tedavi Merkezi Açıldı

Başkentte yaşayanlar içinde bu sevindirici haberi vermek istiyoruz. Artık varislerinizle yaşamak zorunda değilsiniz. Ameliyat korkusu yada tekrarlama riski olmadan işinizden, okulunuzdan geri kalmadan sadece 10 dakika içerisinde tüm mevcut varislerden kurtulabileceksiniz. Tedavi edilen varisleriniz ömür boyu tekrarlamaz tedavi dilen damarda varis hastalığı kesinlikle görülmez. Ankara’da Op. Dr. Nihat AYDIN yönetiminde hizmet vermeye başlayan Idea Klinik ayrıcalıklarını yaşayın

Hiç Bir Muayene Ücreti Ödemeyeceksiniz

Ankara Kızılay’da hizmet vermeye başlayan Idea Klinik Ankara kliniği varis hastalarının umudu olmaya devam ediyor. Hastalarına sürekli aktif destek olan kurum aynı zamanda ücretsiz muayene imkanı ile gündem olmaya devam ediyor. Hastalığın teşhisi, bilgi almak ve tedavi konularında tavsiye almak isteyen herkes ücretsiz muayene olabilir.
Yine varisin teşhisi ve düzeyinin tespiti için yapılacak dopler için de ücret ödemezsiniz.

Ankara Varis Tedavi Ücreti Ne Kadar?

Tüm hastalarına ücretsiz varis muayenesi sunan Idea Klinik teşhis sonrası uzmanların vereceği bilgilerle hasta aydınlatılmaktadır. Teşhis sonrası tedaviye gerek görülmesi halinde uygulanacak tedavi, uygulanacak seans sayısı ve hastanın ödemesi gereken tüm varis tedavi ücreti kendisine aktarılmakta ve tedavi için onay istenmektedir. Varis tedavi ücretleri sabit olmayıp, kişinin hastalık durumu, yaygınlığı, uygulanacak tedavi şekline göre değişmektedir. Genel olarak bir ücret verilmesi gerektiğinde şunu belirtebiliriz SGK sı olmayan hastalarda 800-8000 TL arası, SGK sı olan hastalarda 400-4000 TL arasında değişmektedir. Çok ilerlemiş vakalarda 4000 TL ye kadar çıkabilmektedir ancak bu kadar yaygın varisler artık pek görülmemektedir.

Sadece Ameliyatsız Tedaviler Uyguluyoruz
Idea Klinik’ın başarı sırrı hastalarımız için en iyisini vermekte gizlidir. Uzun yıllar sürdürülen varis ameliyatını gereksiz hale getiren kliniğimiz sadece ameliyatsız yöntemler hastaları hastanede yatma, narkoz ve ameliyat korkusundan kurtarıyor. Lazer, Radyo Frekans, Skleroterapi gibi yöntemlerle sadece 10 dakikada sağlığınıza kavuşursunuz.

Skleroterapi Tüm Varislerde Etkilidir
En çok uyguladığımız skleroterapi ve köpük tedavisi olarakta bilinen yöntem varisli damarlara verilen ilaç ile yapılmaktadır. Anında etki etmesi ile hastaları anında rahatlatıcı etkisi bulunmaktadır. Aşağıdaki video’da yapılış şeklinı Idea Klinik tarafından hazırlanmış olan video’dan bulabilirsiniz.

Lütfe Randevu Alınız
Idea Klinik’in tüm klinikleri hastalara daha iyi hizmet verebilmek adına randevulu çalışmakta olup, online yada telefonla randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018


Sizi Aramamızı İster misiniz?