online randevu tedavi ücretleri

Ameliyat Videoları İzle

Varis Ameliyatı Video

Bir çok hastalıkta olduğu gibi Varis vakalarıda hastalarımızın tedaviden korkmaları ve endişe duymaları sebebiyle hastalık ilerlemektedir. Özellikle ameliyat stresi ve  sendromu yaşayan bir çok insan hastalığın tedavisini 2. plana atmaktadır. Korkulacak bir yönü olmadığını sizler için hazırladığımız tedavi videolarında yer alan görüntüleri izleyince göreceksiniz. Idea Klinik varis tedavi merkezinde sadece ameliyatsız varis tedavi yöntemleri uygulanmakta olup bakın nasıl basit adımlarla yapıldığını göreceksiniz.
Varis Ameliyatı İzle

Köpükle Varis Ameliyatı İzle

Merkezimizdede sıklıkla uygulanan köpükle vari tedavi uygulanışını aşağıda izleyebilirsiniz. Tedavi yöntemi hakkında kısa ve özet bilgi vermek gerekirse enjektör içinde yer alan özel bir ilaç + hava karışımından elde edilmiş olan köpüktür. Hemen hemen bir çok varis türünde uygulanabilen yöntem en başarılı sonuları vermektedir.

Radyo Frekansla Varis Tedavi Video
Daha çok kılcal yani küçük boyutlu yeni oluşan varislerde başarı sağlayan Radyo Frekans uygulama esnasında etki ettiğini görebileceğiniz derecede başarılı sonuçlar sunar. Fakat ileri derece varislerde uygulanamadığını bilmelisiniz.

Kılcal Varis Tedavisi İçinde Köpük Yöntemi
Yukarda bilgi verdiğimiz köpük yöntemi dahada geliştirilerek hemen hemen tüm varis çeşitlerinde uygulanabilir hale gelmiştir. Aşağıda göreceğiniz Varis Ameliyatı İzle Videosunda kılcal varislerin köpük yöntemi ile nasıl iyileştiğini göreceksiniz.

Varis Ameliyatı İzle ve Sorularınız

Kliniğimiz hastalarımızın yaşam kalitesini düşürmeden sağlığına kavuşma imkanı sunmaktadır. Yukarda izlemiş olduğunuz tedavi çeşitleri sadece 20 dakikalık seanslar eşliğinde uygulanıp tedavi sonrası evinize işinize okulunuza dönebilirsiniz. Yatma zorunluluğu yada iş gücü kaybı yaşanmaz. Konu hakkında soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda yorum ve soru formundan iletebilisiniz.

5 Comments

Add a Comment
 1. Hocam ben sol baldirimda variz varmis smeliyat diyorlar sizde olursam bana uygun bir fiyata yardimci olurmusunuz hocam saygilar
  Doç. Dr.Onur Gürer
  Kliniğimizde sizi ameliyatsız (köpük+radiofrekansla) tedavi yaparız.Kliniğimizde varis tedavi ücretleri 300-6000tl aralığındadır.SGK lılara %50 indirim yapılmaktadır.

 2. doğum esnasında çıkmış olan varisim var bacağımın arkasında kalın damar var bazen şişiyor ve ağrı yapıyor ve zamnalada büyüdü ama kılcal değil kalın koyu renkli bir damar 4ve 5 şerit halinde sanki görsel olarak çok üzülüyorum yardımcı olursanız sevinirim ayrıca bağkurluyum indirimden yararlanabiliyormuyum
  Op.Dr. Eren ANG
  Kliniğimizde ameliyatsız (köpükle) sizi kısa zamanda tedavi yapabiliriz.Tedavi sürecinde işinize gücünüzede devam edebilirsiniz.

 3. köpüklü varis tedavisinde birdaha cikmayacagini söylüyorsunuz ben bu tedaviyi görmek istiyorum tedavi kac gün sürüyor tedavi ucreti nekadar tutuyor yurdisi sigortasi gecerlimi bilgi verirseniz sevinirim simdiden teseküler
  Doç. Dr. Onur Gürer
  Varisin durumuna göre 3-4 gün sürebilir.Kliniğimizde tedavi ücretleri 300-6000TL aralığındadır.Bu ücret muayene esnasında belirlenmektedir.Ama size şayet net resimlerinizi gönderebilirseniz yaklaşık bir fiyat verebiliriz.Yurt dışı sigorta biz faturamızı kesiyoruz(biz ücretimizi alıyoruz) epikrizle beraber size veriyoruz sigortanızdan siz tahsil ediyorsunuz.

 4. kopuklu varıs tedavısınde tekrar cıkmayacagını soyluyorsunuz ben tedavı olmak ıstıyorum fıyat nedır ogrenmek ıstıyorum bılgı verırsenız sevınırım ..ssk gecerlımıdır yoksa ucretlımı ..randevu alıp gorusmeye gelmek ıstıyorum telefonla bılgı verırsenız sevınırm…tesekkur ederım…506.755.92.34
  Op.Dr. Eren ANG
  Kliniğimizde varis muayenesi ücretsizdir.Tedavi ücretleri 300-6000tl. aralığındadır.Ücret muayenede varisin azlığına çokluğuna riskine uygulanacak tedavi yöntemlerine göre belirlenmektedir.SGK lılara %50 indirim yapılmaktadır.

 5. hocam ben varis hastaslylm reslm ve sonuç göndersem yardlm edermisiniz
  Prof. Dr. Hasan Berat CIHAN
  Elbette yardımcı oluruz.Size aynı adresinden cevap yazabiliriz.Aşağıdaki adrese gönderiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018