online randevu tedavi ücretleri

Varis Ameliyatı Sonrası

Varis Ameliyatı

Sağlık alanında gelişmeler ve yenilikler herzaman için hastalarımıza avantaj sağlamaktadır. Bu olumlu gelişmelerden biriside varis ameliyatlarında yaşanmaktadır. Öyleki artık bir süre sonra varis ameliyatı adı nerdeyse kullanılmamaya başlayacaktır. Çünkü artık varis ameliyatı yerine ameliyatsız varis tedavi uygulanıyor. Bunu ülkemizde yaygın olarak uygulayan varis tedavi merkezlerinden birisi olan Idea Klinik 20 dakikalık tedavinize müteakip ister işinize , ister okulunuza ve sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam etme imkanı sunuyor.

Varis Ameliyatı Korkusuna Son

Eskiden ameliyat denilince insanlar irkilir ve endişelenirdi hastalarımızın gözünden bakıldığından sanırımda haklıldırlar. Ameliyat sonrası günlerce hastane ve yatağa bağlı yaşam ve iş gücü kaybına bağlı olarak ertelenen ve daha ilerleyen vakalar ile karşılaşmaktaydık.

Varis Ameliyatı

Ameliyatsız Varis Tedavi
Yukarda belirtiği durumlar varis için artık çek geride kaldı en azından gelişmiş tedavi merkezleri için böyle diyebilirim. Idea Klinik olarak hastalarımızı varislerinin durumuna göre 1 ile 5 seans arasındaki bu seanslar 20 dakikalık periyodlarda uygulanmakta olup tedaviniz sonrası ister işinize, okulunuza yada bir yerlere gezmeye gidebilirsiniz.

Ameliyat sonrası ne yapacam korkusu olmayan ve her tür varis için geçerli olan ameliyatsız varis tedavi uygulamalarımız özellikle köpükle, radyo frekansla ve lazerle uyguluyoruz. Tedavisi yapılan varisli alan bir daha tekrarlamamak üzere uzman ekibimiz tarafından tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Varis Ameliyatı İçin SSK Bağkur Geçerlidir

Kurumumuzun ilkleri saymakla bitmiyor. Yine sadece kliniğimize özel olarak Türkiyede ilk defa SGK anlaşmalı olarak varis tedavi hizmetleri verilmektedir. Türkiyede milyonlarca sigortalı yada bağkurlu vatandaşımız kliniğimizin imkanlarından yararlanabilirler.

2 Comments

Add a Comment
  1. cevabınız için teşekkür ederim en kısa zamanda tedavi amaçlı sizle irtibata geçeceğim iyi çalışmalar

  2. merhaba izmirde yaşıyorum sgk tedavinin tamamını karşılarmı karşılarsa izmirden gelip tedavi olabilirmiyim.ayrıca bir devlet hastanesinde sağ bacağımdan samar içi lazer ameliyatı oldum diğerinede sıkloterapi uygulanıyor. ne yazıkki yoğunluktan tedavi tam anlamıyla yapılamıyor. bu yüzden bacaklarımda özellikle ameliyatsız bacağımda bir sürü damar fırladı. ameliyatlı bacağımdada bazı yerlerde şişmiş damarlar var sizce sebebi nedir.
    Op.Dr. Eren ANG
    Endovenöz laser maalesef tatmin edici sonuçlar vermemekte psikolojik etkisinden gayrı.Varis tedavisinde köpük tedavisi ile daha iyi sonuçlar alınmaktadır.Kliniğimize gelirseniz sizi tüm varislerinizden kurtarırız.SGK lı hastalara %50 indirim yapılmaktadır.3-4 gün içinde tedavinizi yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018