online randevu tedavi ücretleri

Hastalarımızdan Gelenler

Bu sayfada yer alan bilgiler daha önce farklı hastane ve tedavi merkezlerinde varis ameliyatı yada tedavi olmuş bireylerin bizlere aktarmış olduğu şikayetlerden oluşmaktadır. Yazılar hastalarımızın ilettiği şekliyle hiç bir değişiklik yapmadan eklenmektedir.

Varis Ameliyatı Şikayet

Varis Ameliyatından Şikayetçi Olan Bir Hastamız
merhaba ben 18 ay önca her iki bacaktan varis ameliyatı oldum, ama şikayetlerim katlanarak arttı, ağrı, şişlik yanma kaşıntı gibi kasıklara kadar olduğu için varis çorabı giyiyorum.

Sıcak havalarda inanılmaz yanma sıkıntı yapıyo ayrıyetten DAFLON kullanmatayım doktor bunlardan başka yapacak birşey olmadığın hayatımı bu şekil devam edeceğimi sölüyo yaşım 39 hayat kalitemi arttırıcak ne yapabilirim önerileriniz nelerdir.
iyi çalışmalar

Bir Diğer Varis Ameliyatı Mağduru
Şühede Çınar isimli bir hastamız 2004 yılında gittiği hastanede kapakçık ameliyatı olunması gerektiği tavsiye edilmiş fakat hastanın çektiği acı sıkıntıya rağmen iyileşmek yerine aksine yenileri hatta aynı bölgeden yeniden varisler oluştuğunu aktarmıştır. Sonrasında gittiği bir hastane daha ameliyat önerince bize ulaşan Şüheda hanım Idea Klinik ameliyatsız varis tedavi imkanları ile ilgilenmektedir.

2 Comments

Add a Comment
  1. Medical art nilantaşı kliniğinde varis tedViye başladım.Her hafta bir dr değişti yaklasık 3 ay dır gidiyorum her gittiğimde başka drbşr sonuç aldığımda yok.Ben bir dünya para verdim o kliniğe ana onlar10 tl lik krem alıp işlemden snra uygulamıyorlar hasta yanında getirirse sürüyorlar.Tam bir rezalet

    Admin; Merhaba
    Me….. Art Bu tür firmaların ismini kullandığımızda sıkıntı olabiliyor. Bu sebeple paylaşımınızı şikayetvar. com adresinde paylaşmanız daha etkileyici olacaktır. Zaten şikayetvar. com adresine girdiğinizde sizin gibi onlarca insanın o Firmayla ilgili şikayetçi olduğunu göreceksiniz.

  2. merhabalar ben ferit erman ben 2008 yılında sağ bacağımdan ameliyat oldum 29 mayıs hastahanesinde fakat bir kaç ay sonra varislerim tekrarladı ve şu anda her iki bacağımda da var ameliyat olduğum sağ ayağımda morluklar oluşuyor bu konuyla ilgili tavsiyeleriniz nedir ve bana ne şekilde yardımcı olabileceksiniz
    Doç. Dr. Onur Gürer
    Bu konuda kliniğimize kadar gelmeni tavsiye ederim.Ameliyatla varis tedavisinden iyi bir sonuç almanız zaten beklenemez.Çektiğiniz eziyet yanınıza kalmıştır.Ameliyatsız tedaviler (köpük,laser,skleroterapi,radiofrekans,…gibi) ile çok daha iyi sonuç alırdınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018