online randevu tedavi ücretleri

Tedavi Ücretleri

Ücretlendirme konusunda net bir fiyat tarifesi yoktur. Çünkü tüm hastalarımızın hastalık derecesi bir olmaması nedeniyle herkese aynı fiyat söylenemez. Tahmini Varis tedavisi fiyatları ile 1000 ile 5000 TL (SGK’sı olmayan hastalar 2 katını ödemektedir) arasında değişmektedir. Belirleme esnasında göz önünde bulundurulan faktör vakanın ilerleme durumu ve uygulanacak olan tedavinin şekline göre tespit edilip hastamızın onayına sunulmaktadır.

SGK Varis tedavi ücretleri

İstanbul Varis Tedavi Fiyatları

Tedavinin maliyeti şu durumlara göre 1000TL ile 7500TL arasında değişir. Resmi kurum üyeliği (Resmi kurum (SGK, Bağkur, Memur,  vs) üyelerine % 50 oranında indirim uygulanır.)

Hastalığın yaygınlığı (Hastalık bir bacakta dar alanda olabileceği gibi her iki bacağını tümüyle saracak kadar yaygın olabilmektedir.)

Varislerin Tipi (Kılcal varisler, retüküler varisler ve kalın varislerin tedavileri ve takipleri birbirinden farklıdır.)

Damarlarının genişliği ve uzunluğu (Daha geniş damarların tedavisi daha zor ve uzun olabilmektedir aynı durum uzunluk içinde geçerlidir.)

Kullanılacak teknoloji veya teknikler (Damarın durumuna göre lazer veya radyo frekans yada her ikisi kullanılabilir bunun yanı sıra aynı kişiye köpük veya skleroterapide gerekebilir.)

Bu uygulamalara göre tedavinin ücreti  1000TL ile 8000 TL arasında değişir. Hafif düzeyde 1-2 seansta düzelecek varisler genellikle 1000-3500 TL civarında tutarken her iki bacakta yaygın ve  çok çeşitli kalınlıkta olan ileri düzey varislerin tedavisi 8000 TL ye kadar yapılabilir.

Varisin çeşidi, yaygınlığı ve kullanılacak teknolojiler ne olursa olsun tüm resmi hastalara (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, TSK) belirlenen fiyattan % 50 indirim uygulanır.
Yukardaki ücretler bir defa alınır ve hasta bir yıl boyunca varisleriyle ilgili garanti altına alınmış olur. Varis tedavisinde tedaviden çok takip önemlidir, araştırırken nasıl takip edileceğinizi de öğrenmelsiniz.
Ücretlendirmede bir diğer yaklaşım da seanslardan ücret alınmasıdrı. Bu uygulamada seanslar bitmek bilmez ve hasta bu durumdan sıkılır ve defalarca para vermekten rahatsız olur.

 Varis tedavisi ücretleri yapılacak muayene sonucu belirlenir. Uygulama seanslar halinde (1-5 seans) yapılır ancak ücret seans sayısından bağımsız bir şekilde bir defaya mahsus ödenir ve tedavisi bitene kadar bir daha ücret ödenmez.

Belirlenen ücret sorunlu damarların tamamen yok edilmesini içerir yani kılcal veya kalın olması değişmeksizin tüm varisler tedavi edilir.

Kliniğimizdeki tedaviler 1 yıl boyunca olabilecek tüm varisler için garantili yapılmaktadır. Yani tedaviye başlandıktan sonraki bir sene boyunca toplardamarlar ve kılcallar ile olabilecek tüm sorunları ek bedel alınmadan çözülür.

Kliniklerimizden hangi şubede başlarsanız başlayın bir başka şubeye yakın yere taşınmanız durumunda ek ücret ödemeden size yakın şubemizde devam edebilirsiniz.

Varis tedavi ücretleri Öğrenmek İçin

Varislerinizin tümüyle yok edilme ücretini öğrenmek için mail adresine ayrıntılı fotoğraflar göndermeniz yeterlidir. Mail yerine aşağıdaki cdep telefonlarına whatsapp üzerinden de gönderebilirsiniz, fotoğraf gönderdiğinizde kısa sürede size net ücreti gönderilecektir.

Yukarda belirtilen niteliklere göre fiyat belirlendiğini aktardık. Dileyen hastalarımız ücretsiz muayene imkanımızdan yararlanarak  uzman hekimlerimiz ile karar verebilir dileyen ise aşağıda belirtilen email adresine varisli kısımların fotoğraflarını çekerek gönderebilir ve hekimlerimiz inceleyerek yöntemler ve net fiyatı belirten cevap iletirler.

https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri-bilgisi.html

Telefonla Varis Tedavisi Ücreti Öğren

Cep telefonunuzda whatsapp varsa, varisin olduğu bölgelerin fotoğraflarını çekip göndermeniz durumunda size net ücret bildirilecektir. Size verilen bu ücret her altı şube için de geçerlidir.

İletişim bilgileri

İstanbul

Şişli 0532 463 9682
Halaskargazi mahallesi. Halaskargazi caddesi. Kuran İş Merkezi No:145 5. Kat Şişli – İstanbul

Bakırköy 0542 621 0888
Zeytinlik mahallesi. Yakut sokak. No:24 Kat:3 Bakırköy – İstanbul

Kadıköy 0542 231 2823
Adres: Bağdat Caddesi No:308 Kat:1 No:1 / Kadıköy – İstanbul

İzmir

0542 295 52 54
Adres: Atatürk Caddesi No:174/1 Kat:4 (Cumhuriyet Meydanı) KONAK – İZMİR

Ankara

0532 350 2587
Adres: Cumhuriyet mahallesi. Yağmur Sokak. Cadde 224 Sitesi. B Blok / Daire: 5

Bursa

0532 152 26 75
Adres: Atatürk Bulvarı No:81/5 Kızılay – ANKARA

Antalya

0242 312 22 22
Adres: Ali Çetinkaya Cad. Örnek Apt. No.25 Kat.1 (Doğu Garajı Tramvay Durağı Karşısı)

 

Buradaki uzmanların hepsi fleboloji uzmanı yani toplar damar hastalıkları uzmanıdır.

Araştırmanızda ücretler kadar tedavinizin nasıl ve hanji yöntemle yapılacağı, takip süresi, bu süre boyunca size uygulanacak garnati uygulaması gibi, ücretten daha önemli konuları da soruşturmalısınız. Öncelikle tedavinizin kalitesini öğrenin. Gittiğiniz kliniğin teknolojik donanımı, doktorun tecrübesi, personelin genel yaklaşımı, sorun yaşamanız durumunda ulaşma kolaylığı gibi kavramlar daha önemlidir.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018