varis tedavisi fiyatları

Ücretsiz Varis Muayenesi

Ülkemizde hızla gelişen ve ilerleme kaydeden sağlık standartlarına bir katkıda Idea klinik varis tedavi merkezi sunuyor. Ücretsiz Varis Muayenesi hizmetleri ile kliniğimizde Türkiyenin her yerinden randevu alıp gelen hastalarımıza uzman hekim kadromuz tarafından Ücretsiz Varis Muayenesi uygulaması yapılmaktadır. Herşeyin başı sağlık olduğu bir dünyada böyle bir fırsatı kaçırmak büyük hata olur siz ve sevdiklerinize bu haberi iletmenizi temenni ediyor sağlık ve mutlu bir hayat diliyorum.

Ücretsiz Varis Muayenesi ve tedavi seçim süreci

Varis çok çeşidi ve değişik düzeylerde yaygınlığı olan bir damar hastalığıdır değerli arkadaşlar. Her ne kadar hasta kendi teşhisini koymuş olsa da tedavinin hangi yöntemlerle yapılacağı , tedavi edilip edilemeyeceği kalp damar cerrahı tarafından tespit edilir.

Idea kliniğimizde Ücretsiz Varis Tedavisi yapılmaktadır. Özel yada resmi kurum üyesi Türk yada Yabancı uyruklu olmasına bakmaksızın muayene yada fark ücreti alınmamaktadır.  Sosyal Sigortalar Kurumu tarafından alınan 12 TL Provizyon ücretinin kurumumuzla ilişkisi yoktur.

Ücretsiz varis mauyenesi

Ücretsiz yapılan varis muayenesi sonucu şunlara karar verilir

Varisin tipi ve derecesi

Tedavi edilip edilemeyeceği

Tedaviye engel durumun olup olmayacağı

Şikayetlerin varisten kaynaklanıp kaynaklanmadığı

Tedavide hangi yöntemlerin kullanılacağı

Varis tedavisinin kaç seans ve ne kadar süreceği

Ek bir tetkike (doppler USG) ihtiyaç olup olmadığı

Olabilecek komplikasyonlar

Tedavi ücretinin tespiti

Tüm bunların tespiti yapıldıktan sonra hasta, hastalığı ve tedavisi konusunda aydınlatılır.Tedaviye o an yada hastanın belirleyeceği bir başka zamanda başlanır.

Tüm bu tespit ve bilgi paylaşımı için hastadan herhangi bir ücret talep edilmez.

Not:Muayeneyle ilişkisi olmayan ve SGK nın provizyon alınan her hasta için kurumlardan aldığı 12 TL hastadan alınır.Bu ücret muayene fark ücreti değildir.Dolayısıyla kurumumuzda fark ücreti adı altında hiçbir ücret talep edilmemektedir.

 

Ücretsiz Varis Muayenesi için 1 yorum yapılmış


[…] olduğu bir dünyada böyle bir fırsatı kaçırmak büyük hata olur siz ve sevdiklerinize bu Ücretsiz Varis Muayenesi Share this:TwitterFacebookLike this:LikeBe the first to like this. This entry was posted in Varis […]