online randevu tedavi ücretleri

Tedavi Ücretleri

Ücretlendirme konusunda net bir fiyat tarifesi yoktur. Çünkü tüm hastalarımızın hastalık derecesi bir olmaması nedeniyle herkese aynı fiyat söylenemez. Tahmini Varis tedavisi fiyatları ile 400 ile 8000 TL (SGK lı hastalara %50 indirim yapılmaktadır) arasında değişmektedir. Belirleme esnasında göz önünde bulundurulan faktör vakanın ilerleme durumu ve uygulanacak olan tedavinin şekline göre tespit edilip hastamızın onayına sunulmaktadır.

Varis tedavi ücretleri SSK Bağkur

İstanbul Varis Tedavi Fiyatları
Tedavinin maliyeti şu durumlara göre 400TL ile 8000TL arasında değişir. Resmi kurum üyeliği (Resmi kurum (SGK, Bağkur, Memur,  vs) üyelerine % 50 oranında indirim uygulanır.)

Hastalığın yaygınlığı (Hastalık bir bacakta dar alanda olabileceği gibi her iki bacağını tümüyle saracak kadar yaygın olabilmektedir.)

Varislerin Tipi (Kılcal varisler, retüküler varisler ve kalın varislerin tedavileri ve takipleri birbirinden farklıdır.)

Damarlarının genişliği ve uzunluğu (Daha geniş damarların tedavisi daha zor ve uzun olabilmektedir aynı durum uzunluk içinde geçerlidir.)

Kullanılacak teknoloji veya teknikler (Damarın durumuna göre lazer veya radyo frekans yada her ikisi kullanılabilir bunun yanı sıra aynı kişiye köpük veya skleroterapide gerekebilir.)

Bu uygulamalara göre tedavinin ücreti  400TL ile 8000 TL arasında değişir. Hafif düzeyde 1-2 seansta düzelecek varisler genellikle 400-1500 TL civarında tutarken her iki bacakta yaygın ve  çok çeşitli kalınlıkta olan ileri düzey varislerin tedavisi 8000 TL ye kadar yapılabilir.

Varisin çeşidi, yaygınlığı ve kullanılacak teknolojiler ne olursa olsun tüm resmi hastalara (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, TSK) belirlenen fiyattan % 50 indirim uygulanır.

 Varis tedavisi ücretleri yapılacak muayene sonucu belirlenir. Uygulama seanslar halinde (1-5 seans) yapılır ancak ücret seans sayısından bağımsız bir şekilde bir defaya mahsus ödenir ve tedavisi bitene kadar bir daha ücret ödenmez.

Belirlenen ücret sorunlu damarların tamamen yok edilmesini içerir yani kılcal veya kalın olması değişmeksizin tüm varisler tedavi edilir.

Kliniğimizdeki tedaviler 1 yıl boyunca olabilecek tüm varis sorunlarına karşı garantili yapılmaktadır. Yani tedaviye başlandıktan sonraki bir sene boyunca toplardamarlar ve kılcallar ile olabilecek tüm sorunları ücret alınmadan çözülür.

Kliniklerimizden hangi şubede başlarsanız başlayın bir başka şubeye yakın yere taşınmanız durumunda ek ücret ödemeden size yakın şubemizde devam edebilirsiniz.

Varis tedavi ücretleri Öğrenmek İçin

Yukarda belirtilen niteliklere göre fiyat belirlendiğini aktardık. Dileyen hastalarımız ücretsiz muayene imkanımızdan yararlanarak  uzman hekimlerimiz ile karar verebilir dileyen ise aşağıda belirtilen email adresine varisli kısımların fotoğraflarını çekerek gönderebilir ve hekimlerimiz inceleyerek yöntemler ve net fiyatı belirten cevap iletirler.

Varislerinizin tümüyle yok edilme ücretini öğrenmek için mail adresine ayrıntılı fotoğraflar göndermeniz yeterlidir. Fotoğraf gönderdiğinizde kısa sürede size net ücreti gönderilecektir.

https://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri-bilgisi.html

Telefonla Varis Tedavisi Ücreti Öğren

Cep telefonunuzda whatsapp varsa, varisin olduğu bölgelerin fotoğraflarını çekip göndermeniz durumunda size net ücret bildirilecektir. Size verilen bu ücret her altı şube için de geçerlidir.

Şubelerimizin iletişim bilgileri

İstanbul

Şişli 0532 463 9682 Doç. Dr. Onur GÜRER

Bakırköy 0542 621 0888 Op. Dr. Orhan Coşkun

Kadıköy 0542 231 2823 Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN

İzmir
0542 295 52 54 Op. Dr. Serkan AKARSU

Ankara
0505 119 3690 Op. Dr. Nihat AYDIN

Bursa
0532 152 26 75 Op. Dr. Eren ANĞ

Buradaki uzmanların hepsi fleboloji uzmanı yani toplar damar hastalıkları uzmanıdır.

17 Comments

Add a Comment
 1. Merhaba. Sol bacağımda büyük varis var dopler filminde 9.5 mm çıktı. Doktorlar ameliyat diyor. Diğer yöntemlerle tedavim mümkün müdür ? Teşekkürler.
  Op Dr Eren Anğ
  Ebet yeni ameliyat teknikleri ve ameliyatsız yöntemler var, ameliyatsız yöntemleri tercih ediyoruz

 2. merhaba iyi günler 7 nisan cuma günü varis ameliyatı oldum sağ bacaktan devlet hastanesinde doktor ilaçlar harici doktor varis çorabı yazdı aldım acaba varis ameliyatı olduğum için üzerinde yürüyorum bunun bir sakıncası var mı dikişler daha taze 12 nisan bugün yani amelyatı olduğum gün çıkıp gezmeye başladım
  Prof dr Hasan Berat Cihan
  Gezebilirsiniz sakıncası yok ama çorap önerildiyse giymelisiniz

 3. Op.Dr. Orhan ÇOŞKUN

  Kamil Bilici: Merhaba;
  Sol diz kapağınızdaki şikayetleriniz için ortopedi doktoruna kontrole gittiyseniz Ortopedi doktorunuzun kontrolü altında kalmanız gerekir. fakat kalp damar cerrahisine muayene olduysanız ameliyat önerildiyse doppler sonucunuz ile tüm kliniklerimize gelip ücretsiz muayene olabilirsiniz. Bilgi ve iletişim İçin 212 542 08 88 numaramızdan arayabilirsiniz. geçmiş olsun

 4. Sol diz kapagımda şişlikler var dr ameliyat olmamı söyledi aradan 2 yıl geçti ameliyat olmadım fazla ayakta kalınca agrı yapıyor. Ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

 5. Serap: Merhaba,
  Tedaviniz mümkündür. hamilelik sırasında ilaç kullanabilirsiniz. öncelikle kadın doğumcunuzla konusmanız gerekir. Geçmiş olsun.
  Op.Dr.ORHAN ÇOŞKUN

 6. Mrblr 12 haftalk gebeyim dopler sinucuma gore sol bacagimda supheli tromboze gorunum cikti.ve cikan yer bi bilye kadr sert ve mor. Doktorum ana damarda deil yuzeydeki damarkarlrda oldugunu soyledi. Tedavisi varmi acaba? Tamamn gecermi?tskrlr

 7. 2005 yılında iki bacağımdan derin ven tramboz geçirdim ve daha sonra bacaklarımda varisler oluştu sağ bacağımda varis yarası açıldı çok acı çekiyorum lütfen cevaplayın tedavisi varmı 0 538 741 48 30
  Op.Dr. Eren ANG
  Geçmiş olsun.Size yardım edebilmeyi çok isterdik.Ancak derin ven trombozunun radikal bir tedavisi yoktur.Konservatif tedavi ile elden geldiğince bacaklarınla beraber yaşamaya çalışmalısınız.

 8. benim bacak larimda variz var kilcal damarlar var cok fazladeyil ama beni rahatsiz ediyo bunlarin tamamen temizlen mesi munkunmu her iki bacagimda ve kalcamda var tedavisi cok pahali olurmu
  OP.Dr. Serkan AKARSU
  Elbette mümkün.Ama bu mevcut varislerin için.İlerde oluşacak varisleri bu söz kapsamaz.

 9. Normal sınırlarda alt ekstrmite venoz için ilaç tedavisi verildi sadece sol bacağında morluk var ağrı var acaba aşamada şubemiz yokmu kopuk tedavisi önerildi
  Op.Dr.Serkan AKARSU
  Kliniklerimizde tedavi olabilirsiniz.

 10. Her iki bacağımda da örümcek ağı denilen varislerden mevcut. Diz kapagimin arkasinda ise daha belirgin. Bu durumda solaryuma girmemin herhangi bir zararı var mıdır?

  Teşekkürler
  Op.Dr. Nihat AYDIN
  Hiçbir zararı yok.

 11. Doktor,düz üstü orta basınçlı 23-32mmHg Ccl2 varis çorabı ve ilaç tavsiye etti tatmin olmadım…………
  TETKİK. ALT EKSTREMİTE VENÖZ SİSTEM RDUS
  Sonuç: her iki common femarol ven proksmalinden popliteal ven distaline kadar yapılmıştır.bilateral common femoral ven.vena saphena magnanın CFVye açılım lokalizasyonu ,biteral superfisial femoral ven ve bilateral popliteral poplieal venlerde akım spontan,solunumda fazik,augmentasyon ve kompresyona cevap normaldir. Venöz yapılarda valsalva menevrası sol sefanofemoral bileşkede valsalva boyunca reflü izlendi. SİZLERE SORUM ŞU BANA UYĞUN OLAN TEDAVİ YÖNTEMİ NEDİR. SAYGILARIMLA
  Op.Dr. Eren ANG
  Size uygun tedaviyi bu rapora göre tesbit etmemiz mümkün değildir.Ancak muayeneden(kliniğimizde ücretsizdir) sonra karar verilebilir.

 12. Sol ve sag ayak bilek asagisina kadar kilcal varis var lazerle tedavisi varmi yan etkisi olurmu ve fiyat bilgisi lutfen..
  Op.Dr. Eren ANG
  Dert etmeyin mutlaka bir çözümü vardır.Hemde laserden daha etkin sistemler mevcut.Kliniğimizde ameliyat hariç tüm yöntemler var.

 13. renkli doppler sonuç:bilateral vena safena magma akımı açık olup solda belirgin bilateral CFV bileşkesinde ve her iki VSM de düşük debili Valvasa manevrası ile G3-4 geri akım saptandı.
  Bu sonuca göre bana nasıl bir tedavi yöntemi önerirsiniz ve ücretlendirirsiniz sosyal güvencem var ilginize şimdiden teşekkürler.
  Op. Dr. Serkan AKARSU
  Köpük tedavisi size uygun olur.Net ücretlendirme için ya kliniğimizde muayene olmalısınız.yada net resimlerinizi bize göndermelisiniz.Genel olarak sgk lılar için 300-3000tl aralığında ücret alıyoruz.

 14. sol bacağımda varıs var damar taşması deniliyor dopler cektirdim cildiye gördün dediler. ne yapmalıyım ?
  Op.Dr. Eren ANG
  Kliniğimize gelirseniz muayene (ücretsizdir) eder gerekenide yaparız.

 15. skleroterapi den oluşan derın yara izlerini lazer ie yokedilmsi sansı varmı ögrenebilirmiyim…Saygılar…
  Prof. Dr. Hasan Berat CIHAN
  Azaltılabilir.Tamen yok olmayabilir.

 16. merhaba.faktör V leiden mutasyonu hastasıyım yani kanım pıhtılaşıyor bu nedenle bacaklarımda varis oluşuyor özellikle sol bacağımda damar tıkandı ve baloncuklar oluştu bu tür varislerin tedavisini yapıyor musunuz ?
  Prof. Dr. Hasan Berat CIHAN
  Doppler sonucu ile bize gelmelisiniz ancak muayeneden sonra buna karar verilebilir.Şayet ana toplar damarda tıkanıklık oluştuda ona bağlı varisleriniz varsa tedavisi mümkün değil.

 17. münevver sağlam

  hepatit b hastasına hangi varis tedavisi uygulanır?
  Op.Dr. Eren ANG
  Hepatit-B hastasına hiçbir varis tedavisi uygulanmaz.Hepatit-B taşıyıcısına tüm tedaviler uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018