Varis Çayı

Varis Çayı

Merhaba değerli arkadaşlar konuya girmeden dilerseniz hastalığın kaynağını bir kez daha ele alalım. Varis hastalığına sebep olan en önemli faktörlerden birisi toplar damarlarda yer alan kapakcıkların bozulması ve kirli kanı geri kaçırmalarındandır. Şimdi ile asıl konumuz olan Varis çayı tedavisine geçiyoruz. Bir çok hastalıkta olduğu gibi varistede bitkisel ürün adına üretilmiş bilimsel anlamda hiç bir etkisi olmayan ürünlerden birisidr Varis çayıdır.

Varis İçin Bitki Çayı

Piyasada kolayca satılan bu ürünler sizce bozulmuş olan kapakcıkları onarabilirmi? Genişlemiş ve pıhtılaşmış olan varisli damarları düzeltebilirmi? Tabiki hayır öyle olsaydı varis tedavi merkezleri çok büyük meblağlar harcayıp cihazlar almazlardı bir düşünün sizce haksızmıyım.

Eminim bir doktora görünmüssünüzdür. Doktorunuz size hiç varis çayı iç geçer dediğini gördünümüzmü? Tedavi dışında ya bilimsel anlamda üretilmiş bir ilaç yada varis çorabı kullanmanızı önerecektir.

Bitkisel Varis Çayı

Varis Çayı Satışı

Size bir satıcıdan örnek vereyim hiç bir tecrübesi olmayan tek amacı kazanç sağlamak olan bir satıcı varis çayı için şunu diyor.

Ayrıca varis rahatsızlığı bulunan kişilerin basur rahatsızlığında uygulanan perhize ek olarak katı yağlardan, ayçiçek yağından yağlı ve kırmızı etten kaçınmaları tavsiye edilir.

Varis ile pehrizin ne alakası var ya şakamısınız arkadaş! Basur kalçada olan ve direkt olarak kabızlıktan beslenen bir hastalık tamam anladıkta varis’in pehrizle kırmızı et tüketme ile ne alakası var onu bir türlü anlamış değiliz. İşte bu kadar bilinçsizce satılan bir üründen nasıl bir fayda geleceğini varın siz düşünün.

Değerli arkadaşlar yapmanız gereken varis muayenesi olmak ve size uygun tedavi yöntemi ile ameliyatsız yöntemlerle sonsuza dek kurtulmaktır.

   Paylaş

Varis Çayı için 4 yorum yapılmış


merhaba sol bacagımda 6mm var sag bacagımda 4mm var tedavim icin cay uneriyormusunus hacam
Op.Dr.Mustafa BOLAT
Varis tedavisinde çayın bir etkinliği yoktur.

ZEKİ ERGÜNEŞ

SOL BACAĞIMDA DERİN VARİS TESPİT EDİLDİ. ŞU ANDA DOXİUM 500 VE VENOTREX SABAH AKŞAM BİRER ADET HER İKİSİNDEN DE 3YILDIR KULLANIYORUM.AKŞAMLARI KAŞINTILARIM BAŞLADI. HER GÜN YARIMSAAT YÜRÜYÜŞ YAPIYORUM..VARİS ÇORABI KULLANIYORUM. DERİN VARİS İÇİN KESİN BİR TEDAVİ VAR MIDIR? YURT DIŞINDA BULUNUYORUM NİSAN AYININ İLK HAFTASINDA TÜRKİYE YE GELECEĞİM NE ÖNERİRSİNİZ..ÖNERİNİZİ BEKLİYORUM. TEL. 0032 6 148 312 46 ZEKİ ERGÜNEŞ YAŞ 65 EMEKLİ ÖĞRETMEN SELAM VE DUALARIMLA….
Op.Dr.Mustafa BOLAT
Özellikle yürüyüşü artır.Geldiğin zaman kliniğimize gelir iseniz size daha faydalı olabiliriz.

GÜLESER AY

sağ bacağımda ana toplar damarda varis var özellikle ayak üzerinde kıvrımlarvar .son zamanda ağrılarda da artış var, varis çorabı da sıcaklardan dolayı rahat giyemiyorum .muayene oldum ameliyat dediler ama sonrasında tekrarlıyormuş .araştırdım size gelmeyi istiyorum,Ankara ‘da oturuyorum. bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? teşekkür edrim,
Op.Dr.Onur GÜRER
İstanbula gelebilirseniz sizi tüm varislerinizden kurtarırız.Kliniğimizde muayene ücretsiz olup tedavi ücretleri ise 400-8000tl aralığındadır.SGK lılara %50 indirim yapılmaktadır.

Zehra kezberi

Merhaba ben zehra 33 yaşında bi bayanim kılcal damar ince olan varislerim var benim lazerle bi kaç ay önce tedavi oldum ama bi faydasını görmedim görüntüden çok sikayetciyim varis çorabida kullanıyorum fayda yok ne yapacam bilmiyorum çok üzülüyorum here cem gün artıyor çok ince benim varislerim ne olur yardım edin. Erzurum dan zehra şimdiden tsk ederim.
Op.Dr.Sinem YİĞİT UĞUR
Zehra hanım;Kılcal damarlarınızı skleroterapi ve radiofrekansla %100 yok ederiz.Ama bunun için İstanbul yada Ankaraya gelmeniz gerekir.