online randevu tedavi ücretleri

Tedavi Merkezi Seçerken

Varis Tedavi Merkezi Seçimi

Her geçen gün gelişen imkanlar sağlık alanında da bir çok yeniliğe kapı aralamaktadır. Eskiden aylar sonrasına ameliyat ve tedavi için gün verilirken şuan kısa süreli operasyonlarla kalıcı sonuçlara imza atabilen resmi ve özel sağlık kuruluşları bulunmaktadır.  Ciddi bir hastalık olan varis tedavisi içinde mutlaka üzerinde yoğun bir araştırma yaparak en başarılı yöntemi ve bu yöntemleri uygulama imkanı olan Varis Tedavi Merkezi seçiminde bulunmalısınız. Peki bunun için nelere dikkat edilmeli neler göz önünde bulundurulmalıdır?

Varis Tedavi Merkezi

Varis Tedavisi İçin Nelere Dikkat Edilmelidir
İsterseniz bu konuya basit bir örnekle devam edelim daha anlaşılır olması için. Başımız ağrıdığında geçici çözüm için bir çok antibiyotik vardır kullanabileceğimiz fakat her birinin etkisi bire bir aynı değildir. Örnek Aspirinde bir ağrı kesici Tilcotilde fakat ikisi aynı başarıyı gösterme imkanı yoktur.

Varis hastalığı tedavisi için bir çok yöntem denendi geliştirildi insan sağlığı ve tedavi sonrası süreç için mutlaka butür konuları özenle incelemelisiniz. Varis Tedavisi yöntemlerini karşılaştırarak en avantajlı yöntemi belirleyebilirsiniz.

Önerilen Varis Tedavi Yöntemi Hangisidir?
Ameliyat deyince hemen hemen aklı baliğ olan her insan mutlaka ürperir ve korkar. Ameliyatsız varis tedavi desem, Ameliyat izi yok, hastanede yatmak yok, narkoz, uyutma vs yok, İş Gücü kaybı ise hiç yok aynı dün işinize sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Desem siz hangisini seçerdiniz? Yine aklı başında olan birisi mutlaka Ameliyatsız varis tedavi şeklinde görüş bildirecektir.

Varis Tedavi Merkezi ve Tedavi Yöntemleri

Güzel yöntemi belirledik avantajlarıda hoş şimdi ise hastalığın tedavisi için size uygun varis tedavi merkezi seçimi yapılmasına geliyoruz. Türkiye genelinde resmi ve özel kurumlarda tedavisi mevcuttur. Lakin her yerde ameliyatsız varis tedavi mümkün değildir. Burası çok önemli değerli arkadaşlar ameliyatsız yöntemler için önemli bir donanım ve tecrübe gerektirdiği için her yerde ameliyatsız varis tedavi imkanı bulamazsınız.

Resmi kurumlar özellikle hergün yüzlerce binlerce hastası olması sebebi ile daha çok hastalığın boyutu ile ilgilenerek şuan bizlerin pek sıcak bakmadığı hook venektomi gibi ameliyatlarla operasyon yapmaktadır. Ameliyat sonrası 3-5 gün arası hastanede yatma zorunluluğu gerektiren bu yöntem taburcu olduktan sonrası ise 10 – 15 gün evde istirahat gerektirir yani iş gücü kaybı, ameliyat izi yukarda negatif baktığım yöntemler resmi kurumlarda halende uygulanmaya devam ediyor.

Idea Klinik Ameliyatsız Varis Tedavi Merkezi

1996 yılından beri varis hastalığının tedavisine yönelik geliştirdiği imkanlar ile adından söz ettiren kliniğimiz varis yoğunluğunuz ve derecesi ne olursa olsun sadece ve sadece ameliyatsız varis tedavi uyguluyoruz. Sadece 20 dakikalık seanslar ile varis yoğunluğunuza göre 1-5 seans arasında mevcut tüm varislerinizde ömür boyu kurtulmak istemezmisiniz?

SSK, Bağkur, Emekli sandığı ve memurlar içinde Sosyal güvenlik kurumu anlaşmalı hizmet veren kliniğimiz ve doktorlarımız ile görüşmeden karar vermemelisiniz. Bir avantajımızda SGK mensuplarına ücretsiz varis muayene işlemi uyguluyoruz.

 

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018