online randevu tedavi ücretleri

Varis Tedavi Videoları

Varis Tedavi Videoları

Bir çok insanın tedavi olmaya korktuğu varis hastalığı hiçte sandığınız kadar bir tedavi süreci olmadığını sayfamızda yer alan varis amaliyatı ve tedavi videolarını izleyince daha net anlayacaksınız. Hastalığın ilerlemesinde en büyük etkenlerden birisi haline gelen tedaviden uzak kalmak için hiç bir neden olmadığını emin olun videoları izlediğinizde göreceksiniz. Çünkü değerli arkadaşlar insanlar halen narkozla ameliyat edildiğini, uyutulduğunu sanıyorlar onlar artık merkezinizde tarihe karışmış durumdadır. Çünkü biz ameliyatsız varis tedavi yöntemleri uyguluyoruz.

Köpükle Varis Tedavi Video
Aşağıda ilk izleyeceğiniz videomuzda hastalığı en başarılı yöntem olan Köpükle (İlaçla) tedavi edilişini göreceksiniz. Hastamıza lokal anestezi uygulanarak özel hazırlanan köpük küçük bir enjektör ile varisli damarlara enjekte edilişini ve anında farkını göreceksiniz.

Radyo Frekansla Varis Tedavi Video
Daha çok kılcal damarlarda uygulanan varis radyo frekans tedavisi yine merkezimizde sıklıkla uyugladığımız ameliyatsız varis tedavi çeşitleri arasında başarı oranı yüksek tedavi yöntemlerindendir. Detayları görmek için videomuzu baştan sona izlemelisiniz.

Köpükle Kılcal Varis Tedavi Video
Yukarda kısaca değindiğimiz kılcal varisler sadeec radyo frekans ile tedavi edilmesi gibi bir zorunluluk yoktur. Varis tedavisinde kalıcı bir başarı sağlayan köpükle varis tedavi kılcal varislerdede uygulanmaktadır. İşte tedavi esnasında canlı olarak çekilmiş videomuzu inceleyiniz.

Varis Ameliyatı Videoları

Idea klinik olarak hastalarımızı bilgilendirme çalışmalarımız devam etmektedir. Hazırlamış olduğumuz tedavi videoları ilede sizlerin konuya daha fazla hakim olmasını amaçlamaktayız. devamlı güncellenen sitemizi yeni varis ameliyat videoları eklenecektir.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018