online randevu tedavi ücretleri

Varis Tedavi

Varis Tedavi

Ülkemizdede sağlıksektörü hızla gelişmesi ve iyileştirici tedaviye yönelik olarak geliştirilen yeni yöntemlerin başarıyla uygulandığı hastalıklar arasında varis hastalığıda yer almaktadır. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere bir çok yöntemin bulunduğu ve bu tekniklerin hangisi uygulanacağına sadece muayene sonrasında hekimin karar vermesi gerektiğini lütfen unutmayınız. İlerleyen vakalarda görülmektedirki insanlar kulaktan doğma bilgilerle hareket ederek uyguladıkları yöntemlerle hastalığı iyileştirmekten öte dahada ilerlemesine neden olmaktadırlar. Tüm hastalıklarda yapılması gereken muayene ile teşhisi ve size önerilen tedavinin uygulanmasıdır.

Varis Tedavi

Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi

Evet değerli arkadaşlar başlığa dikkat ettinizmi? Varis tedavi çeşitleri yani gelişmiş teknolojik imkanlar ile artık okadar kolayca hastalıktan kurtulmanız mümkün olup hatta klinikte yatma, narkoz, bayıltma, günlerce iş gücü kaybı vs artık yok değerli arkadaşlar o sebeple hastalıklar sizi korkutmasın Idea Klinik varis tedavi merkezi olarak sizleri 30 dakika misafir ederek varislerin yoğunluğuna göre bir kaç seans (tek fiyat) şeklinde kalıcı olarak iyileşmenizi sağlıyoruz. Yani tedavisi devam eden hastalarımız aynı gün evine, işine, okuluna sosyal hayatına dönebiliyor. Öyleki SGK imkanları ile ücretsiz varis muayene imkanları ile süper imkanları uyguluyoruz.

Uyguladığımız Varis Tedavi Yöntemleri

İnsanların varis tedavisinden çekinmeleri için hiç bir sebep yok çünkü ayaktan tedavi uyguluyoruz. Bunların en başında ise köpükle varis tedavi gelmekte olup kılcal varisler içinse lazerle varis tedavisi uygulanmaktadır. Uyguladığımız tüm yöntemlerde hasta uyutulmaz, yatırılmaz ve istirahat, iş göremezlik gibi rapor gerektirecek hiç bir durum ortaya çıkmaz aynı gün hayatına devam edebilir.

Köpükle Varis Tedavi En Başarılı Yöntemlerden Birisi

Dünya genelinde yapılan araştırmalar ve uygulanan tedavi yöntemlerinde bir çok teknik bulunsada şuan en yaygın ve kalıcı olarak kullanılan Köpükle varis tedavi uygulanma esnasında etkisini görebileceğiniz yöntemlerden birisidir. Hazırlanan ilacın ince bir enjektör yardımı ile varisli damarlara enjekte edilerek hastalıklı damarların büzüştürerek uygulanan varisli damarların sonsuza dek tekrarlamamak üzere iyileştirme yöntemidir.

Lazerle Varis Tedavi ve Radyofrekans Teknikleri

Idea Klinik hekimleri olarak uyguladığımız diğer bir yöntemse radyofrekans ve lazerle varis tedavisi yöntemleridir. Yine hastalarımızın özgürlüğünü kısıtlayıcı hiç bir etkisi olamayan bu yöntemlerde uygulama uygulanacak alanın (Varisli damarların) olduğu bölge özel kimyasal jel ile soğutulup sonrasında lazer ve radyorfrekans ile 90 dereceye kadar verilen yüksek ısı ile varisli damarların kurutulması sağlanmaktadır.

Uyguladığımız başlıca varis tedavi yöntemlerini yukarda belirttik hangisi uygulanacağına merkezimizde ücretsiz varis muayenesi sonrası siz ve doktorunuz sohbet ederek karar vermektedir. Kabul edip onay vermeniz durumunda tedaviye başlanmaktadır. Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı aşağıdaki yorum formundan iletebilir ayrıntılı bilgi ve randevu için aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018