online randevu tedavi ücretleri

Varis Tedavi

Varis Tedavi

Ülkemizdede sağlıksektörü hızla gelişmesi ve iyileştirici tedaviye yönelik olarak geliştirilen yeni yöntemlerin başarıyla uygulandığı hastalıklar arasında varis hastalığıda yer almaktadır. Ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere bir çok yöntemin bulunduğu ve bu tekniklerin hangisi uygulanacağına sadece muayene sonrasında hekimin karar vermesi gerektiğini lütfen unutmayınız. İlerleyen vakalarda görülmektedirki insanlar kulaktan doğma bilgilerle hareket ederek uyguladıkları yöntemlerle hastalığı iyileştirmekten öte dahada ilerlemesine neden olmaktadırlar. Tüm hastalıklarda yapılması gereken muayene ile teşhisi ve size önerilen tedavinin uygulanmasıdır.

Varis Tedavi

Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi

Evet değerli arkadaşlar başlığa dikkat ettinizmi? Varis tedavi çeşitleri yani gelişmiş teknolojik imkanlar ile artık okadar kolayca hastalıktan kurtulmanız mümkün olup hatta klinikte yatma, narkoz, bayıltma, günlerce iş gücü kaybı vs artık yok değerli arkadaşlar o sebeple hastalıklar sizi korkutmasın Idea Klinik varis tedavi merkezi olarak sizleri 30 dakika misafir ederek varislerin yoğunluğuna göre bir kaç seans (tek fiyat) şeklinde kalıcı olarak iyileşmenizi sağlıyoruz. Yani tedavisi devam eden hastalarımız aynı gün evine, işine, okuluna sosyal hayatına dönebiliyor. Öyleki SGK imkanları ile ücretsiz varis muayene imkanları ile süper imkanları uyguluyoruz.

Uyguladığımız Varis Tedavi Yöntemleri

İnsanların varis tedavisinden çekinmeleri için hiç bir sebep yok çünkü ayaktan tedavi uyguluyoruz. Bunların en başında ise köpükle varis tedavi gelmekte olup kılcal varisler içinse lazerle varis tedavisi uygulanmaktadır. Uyguladığımız tüm yöntemlerde hasta uyutulmaz, yatırılmaz ve istirahat, iş göremezlik gibi rapor gerektirecek hiç bir durum ortaya çıkmaz aynı gün hayatına devam edebilir.

Köpükle Varis Tedavi En Başarılı Yöntemlerden Birisi

Dünya genelinde yapılan araştırmalar ve uygulanan tedavi yöntemlerinde bir çok teknik bulunsada şuan en yaygın ve kalıcı olarak kullanılan Köpükle varis tedavi uygulanma esnasında etkisini görebileceğiniz yöntemlerden birisidir. Hazırlanan ilacın ince bir enjektör yardımı ile varisli damarlara enjekte edilerek hastalıklı damarların büzüştürerek uygulanan varisli damarların sonsuza dek tekrarlamamak üzere iyileştirme yöntemidir.

Lazerle Varis Tedavi ve Radyofrekans Teknikleri

Idea Klinik hekimleri olarak uyguladığımız diğer bir yöntemse radyofrekans ve lazerle varis tedavisi yöntemleridir. Yine hastalarımızın özgürlüğünü kısıtlayıcı hiç bir etkisi olamayan bu yöntemlerde uygulama uygulanacak alanın (Varisli damarların) olduğu bölge özel kimyasal jel ile soğutulup sonrasında lazer ve radyorfrekans ile 90 dereceye kadar verilen yüksek ısı ile varisli damarların kurutulması sağlanmaktadır.

Uyguladığımız başlıca varis tedavi yöntemlerini yukarda belirttik hangisi uygulanacağına merkezimizde ücretsiz varis muayenesi sonrası siz ve doktorunuz sohbet ederek karar vermektedir. Kabul edip onay vermeniz durumunda tedaviye başlanmaktadır. Konu ile ilgili soru ve sorunlarınızı aşağıdaki yorum formundan iletebilir ayrıntılı bilgi ve randevu için aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

8 Comments

Add a Comment
 1. merhaba ben 12 sene önce varis ameliyatı oldum her iki bacaktan. 4derece idive ozaman artık son aşamaydı başarılı oldu ama seneler zarfında yorucu çalışma hayatım oldu ve tekrarladı kılcal damar şeklinde ve yeryer morluklr oluştu . şuan bacaklarımdan şikayetim görüntü olarak vetekrar budamarlardan ameliyatsız kurtulmam mümkünmü ayrıca 50yaşındayım emekliyim emeklilere indiriminiz varmı. tedaviye karar verirsem şu an ayvalıktayım ama istanbula gelip gidiyorum yani tedavim nekadar sürer teşekkürler.
  Op.Dr.Onur GÜRER
  2-3 günde tedavini ameliyatsız yaparız.SGK lılara %50 indirim yapıyoruz.

 2. Sormam gereken bir konu var varis toplardamarlardaki kapakcıkların buzulmesi yıpranması yada damar duvarına yapısmasından dolayı kirli kanı kalbe gönderememesinden kaynaklı kılcal damarlar yada yan damarlarda belirli işlemler yapılabilir bilgisindeyim fakat ana halterlerdeki vasküler 4.mm basınc için yapılaiblicek bi çözüm varmıdır.?
  Op.Dr.Nihat Aydın
  Kapakçıklardaki yetmezlik sorunu muhtelif nedenlerle olabilir.Kpakçık tamiri ile ilgili muhtelif zamanlarda çalışmalar yapılmıştır.Maalesef sonuçlar iyi değildir.

 3. Mrb dktor bey benimde varis problemim var üç yildir hamileyken oldu vajinamda hiç doktoro gitmedim gitmeyi düsünüyorum. Nasil bir tedavi tavsiye edersiniz acaba iyilesirmiyim
  Op.Dr. Eren ANG
  Elbette iyileşirsiniz.Skleroterapi uygun bir yöntemdir.Kliniğimizde tedavi olabilirsiniz.

 4. ayak tabanındaki agrı için yapılan doppler incelemesinde aşagıdaki sonuç alınmıştır.bu sonuca göre nasıl bir tedavi uygulanması gerekecektir.bilgi
  vermenizi saygıyla rica ederim.
  -valsalva manevrasıyla her iki popliteal
  vende minimal reflu saplanmıştır.
  -her iki büyük safen ven distalde hafif variköz değişiklik.
  -biletral inguinalde hilusu korunmuş büyümüş lenf bezleri.
  doppler tanısı yukarıdaki gibidir.
  Op.Dr. Eren ANG
  Bu raporda ayak tabanındaki ağrıyı izah edecek bir olumsuzluk yok.Muayene bulgularıda önemlidir.

 5. Dktor bey benimde varis problemim var doblerim cekildi lazerli köpük tedavisi denildi birazda maliyetli bir efada hepsinden kurtula bilirmiyim yoksa seans seansmı uyguluyorsunuz s.g.k anlaşmalìmı simdiden tskrederim.
  Doç. Dr. Onur Gürer
  Kliniğimizde varis tedavi ücretleri 300-6000tl aralığında olup SGK lılara %50 indirim yapılmaktadır.Bir haftada tedavinizi bitirebiliriz.

 6. merhaba dr.bey annem 57 yaşında tansiyon ve şeker hastası .bugün dr.gitti varisleri için ultrason çekildi ve dr.kesinlikle ameliyat dedi.sağ ve sol ana damarda 7,5 diye bi ibare vardı tabi benim anladığım tıkanıklık ama ben ameliyat olmasını pek istemiyorum bu konuda bana akıl verirmisiniz ne yapmamız gerekir.teşekkürler.
  Op. Dr. Serkan AKARSU
  Meral hanım varis tedavisinde ameliyat tarihte kaldı.Kliniğimize gelirseniz annenizi ameliyatsız(köpük+radiofrekansla)tedavi yaparız.Çok çok daha iyi sonuç alırsınız.

 7. ahmet çalışkan

  merhaba doktor bey bir buçuk ay önce varis sebebiyle hastahaneye gitti .gitmişken öksürük içinnde röntgen çektirdi akciğer kanseri oldugunu ögrendik.bu süreçte doktorlar sürekli ayak önemli degil onu sonrada hallederiz diye ertelediler.şuan kemoterapiye giriyor her hafta .ayagı çok sıkıntı yaratıyor.Özel hastanedeki doktor varis olmayabilir dedi ama sonuçlanan bir şey çıkmadı.Ameliyat ettirmeye kalksak kanser tedavisi etkileyecek .ettirmezsek iyice yataga hapsolacak.Eğer bunun ameliyatsız çözümü mümkünse en yakın zamanda size başvuracagız.
  Op. Dr. Serkan AKARSU
  Ameliyatsız tedavi mümkün;ancak kemoterapinin bitmesi ve hastalığının iyileşme sürecine girmesi gerekir.Yoksa bu dönemde tedavi edilemez.

 8. Mrb dr bey.ben sayfanızdaki varis tedavilerinizi okudum bir ümit yinede ssize sormak istedim.benim varislerm ırsi babadan dolayi.sag bacagimda diz altimdan ayaklarima kadar varisin incesi buyugu mevcut.gecen hafta dr gittim dobler cekildi oncelikle kesin ameliyat donrasinda lazer vs uygulanacagini soylediler.inanilmaz üzüldüm ameliyatsiz cozum olsaydi ccok cok sevinirdim hayatimda o kadar coj olumsuzluk varki bide bu konu beni bitirdi.varis ne kadar ilerlemis olursa olsun bu kadar tip ilerlemisken ameliyatsiz kurtulus gercekten yokmudur:((saygılar.
  Doç. Dr. Onur Gürer
  Varisinizin durumu hangi seviyede olursa olsun (tedavi edilebilir olduğunda buna ameliyatla tedavi dahil) bizim kliniğimizde ameliyatsız yöntemlerle (köpük,scleroterapi,radiofrekans,laser,…gibi)tedavi olabilirsiniz.Tedavi sonrası büyük küçük sizi rahatsız eden tüm varislerden kurtulursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Varis Tedavisi | Idea Klinik Varis Tedavi Merkezi © 2018